Kontakt: benesov-kuzelky@seznam.cz  
Vítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

 Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A" - III. KLM B
  » Družstvo "B" - divize AS
  » Družstvo "C" - I. KP
  » Družstvo "D" - II. KP
  » Dorost - KP
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svazMarek Červ

 
         DRUŽSTVO A - III KLM-B

4. kolo

Slovo vedoucího soutěže:
Čtvrté kolo přineslo jednu výhru hostů (i když na domácí dráze) na Rokytnici, jednu výhru domácích po velmi dramatické koncovce na Kolíně, jedno odložení a to díky hostům na Pardubicích a  tři hladké výhry domácích v Praze, Liberci a zejména v Benešově. Nejlepšího výkonu v tomto kole 3329 dosáhlo družstvo TJ Dynamo Liberec a Jirka Němec 592. Příští týden pauza, kde se dohraje hned několik zápasů odložených zejména covidem, pak budou boje v soutěži pokračovat. Alespoň věřím.

TJ Sokol Benešov  3287 8:0 3146 TJ Kuželky Česká Lípa 
Tomáš Svoboda 561  2:2  559 Vladimír Ludvík
Lukáš Kočí 574  4:0  535 Marek Kyzivát
Petr Červ 540  2:2  527 Miroslav Malý
Jaroslav Franěk 520  2:2  510 Martin Najman
Ivan Januš 547  3:1  544 Josef Rubanický
Miroslav Šostý 545  3:1  471 Petr Steinz

Zápasy kola
KK Konstruktiva Praha  - SKK Jičín B 6:2 3218:3111 14.0:10.0 25.9.
TJ Spartak Rokytnice n. J. - SKK Vrchlabí SPVR 3:5 3224:3264 11.0:13.0 26.9.
TJ Dynamo Liberec - KK Jiří Poděbrady 5:3 3329:3230 12.0:12.0 26.9.
TJ Sokol Benešov  - TJ Kuželky Česká Lípa  8:0 3287:3146 16.0:8.0 26.9.
TJ Sokol Kolín  - SKK Hořice B 5:3 3222:3219 11.0:13.0 26.9.
TJ Tesla Pardubice  - SKK Náchod
dohrávka 4.10.

Tabulka:
1. KK Konstruktiva Praha 2 2 0 0 13.0 : 3.0  31.0 : 17.0  3253 4
2. SKK Náchod 2 2 0 0 11.0 : 5.0  26.0 : 22.0  3348 4
3. TJ Sokol Benešov 3 2 0 1 17.0 : 7.0  42.0 : 30.0  3222 4
4. SKK Hořice B 3 2 0 1 16.0 : 8.0  43.0 : 29.0  3320 4
5. SKK Vrchlabí SPVR 3 2 0 1 12.0 : 12.0  36.0 : 36.0  3254 4
6. TJ Sokol Kolín 4 2 0 2 16.0 : 16.0  48.5 : 47.5  3289 4
7. TJ Kuželky Česká Lípa 4 2 0 2 15.0 : 17.0  50.5 : 45.5  3254 4
8. TJ Spartak Rokytnice n. J. 2 1 0 1 9.0 : 7.0  24.0 : 24.0  3159 2
9. TJ Tesla Pardubice 2 1 0 1 6.0 : 10.0  18.5 : 29.5  3176 2
10. TJ Dynamo Liberec 3 1 0 2 10.0 : 14.0  33.5 : 38.5  3206 2
11. SKK Jičín B 4 1 0 3 11.0 : 21.0  42.5 : 53.5  3064 2
12. KK Jiří Poděbrady 4 0 0 4 8.0 : 24.0  36.5 : 59.5  3190 0

Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis      Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaj)
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  LOS 2020-2021

  Soupiska 

             Lukáš KOČÍ                                     
        Vedoucí družstva            Jaroslav FRANĚK                  Ivan JANUŠ 
       Lukáš KOČÍ  Jaroslav Franěk  Ivan JANUŠ
  :
            Šostý Miroslav              Tomáš SVOBODA                 Petr ČERV           
       Miroslav Šostý  Tomáš Svoboda  Petr Červ

               Filip JANUŠ
       Filip Januš
  
  


Vytvořil Petr Seifert