st

Kontakt: benesov.kuzelky@seznam.cz  
TJVítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

   Aktuality | Turnaje | Historie | Habaďůra | Plán využití kuželnyOddílové info | Diskuse

  » Družstvo "A"
  » Družstvo "B"
  » Družstvo "C"  
  » Družstvo "D"
  » Dorost
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz


   DRUŽSTVO Dorost - KP dorostu


Pohár mládeže (družstev) - 6. kolo


 Družstvo: TJ Sokol Kolín A  
     
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
1. 23037 Hanuš Jaroslav 280 123 403 7 10
  22747 Tichý Jiří 271 142 413 4
  23621 Hetcl Ladislav 300 105 405 13
    Celkem 851 370 1221 24
 Družstvo: KK Jiří Poděbrady  
     
2. 23856 Kratochvíl Matyáš 278 98 376 14 9
  23147 Šafránek Jiří 291 134 425 13  
  24203 Poláček Lukáš 269 122 391 8  
    Celkem 838 354 1192 35  
 Družstvo: TJ Sokol Kostelec n.Černými lesy A
     
3. 22993 Matějček Patrik 304 114 418 11 8
  24952 Stárek Vojtěch 242 133 375 12  
  23669 Šatava Martin 272 103 375 13  
    Celkem 818 350 1168 818  
 Družstvo: Sparta Kutná Hora
       
4. 23976 Janda Adam 268 117 385 8 7
  21945 Kosina Vít 266 128 394 8  
  23977 Bulíček Vojtěch 260 109 369 6  
  Celkem   794 354 1148 22  
 Družstvo: TJ Sokol Kolín B
       
5. 24309 Kroupová Natálie 271 126 397 6 6
  23355 Tichá Lada 279 137 416 6  
  24454 Vachta Jakub 231 77 308 17  
  Celkem   781 340 1121 29  
 Družstvo: KK Kosmonosy
       
6. 22495 Kovaříková Karolína 259 108 367 11 5
  24062 Molnárová Adéla 280 86 366 15  
  24008 Dlouhá Lucie 277 83 360 14  
  Celkem   816 277 1093 40  
 Družstvo: TJ Neratovice
       
7. 24603 Řezáčová Magdaléna 247 85 332 15 4
  23957 Burocková Jana 266 96 362 11  
  25295 Proplíková Barbora 171 68 239 29  
  Celkem   684 249 933 55  
 Družstvo: TJ Sokol Kostelec n.Černými lesy B
       
8. 24141 Šubotnik Daniel 219 66 285 29 3
  25486 Hřebejková Pavla 238 77 315 18  
  24688 Sus Daniel 252 68 320 24  
  Celkem   709 211 920 71  
 Družstvo: TJ Sokol Benešov          
9. 23108 Drábek Miroslav 278 113 391 7 2
  23855 Polách Patrik 238 122 360 7  
          0    
  Celkem   516 235 751 14  
 Družstvo: TJ Sokol Brandýs nad Labem      
10. 24284 Sopr Ladislav 233 70 303 17 1
  25313 Šarboch Jakub 213 42 255 28
          0  
  Celkem   446 112 558 45

Tabulka po 6. kole

Družstvo Průměr Zápasy Body
1. TJ Sokol Kolín A 1203,5 6/8 48
2. TJ Sparta Kutná Hora A 1145,3 6/8 38
3. KK Jiří Poděbrady 1188,4 5/8 37
4. TJ Sokol Kostelec nČl A 1132,2 6/8 35
5. KK Kosmonosy A 1141,2 5/8 31
6. TJ Sokol Kolín B 1119,8 6/8 29
7. TJ Sokol Kostelec nČl B 981,8 5/8 15
8. KK Kosmonosy B 1013,7 3/8 13
9. TJ Neratovice  933,6 5/8 9
10. TJ Sokol Benešov  946 3/8 8
11. TJ Sokol Kostelec nČl C 897 1/8 2
12. TJ Sparta Kutná Hora B 800 1/8 1
13. TJ Sokol Brandýs n.L. 558 1/8 1

6. turnaj výsledky jednotlivců – 100HS
poř. Příjmení a jméno Oddíl P D CH C B
1 Šafránek Jiří KK Jiří Poděbrady 291 134 13 425 31
2 Matějček Patrik TJ Sokol Kostelec n.Č.l. "A" 304 114 11 418 30
3 Tichá Lada TJ Sokol Kolín "B" 279 137 6 416 29
4 Tichý Jiří TJ Sokol Kolín "A" 271 142 4 413 28
5 Hetcl Ladislav TJ Sokol Kolín "A" 300 105 13 405 27
6 Hanuš Jaroslav TJ Sokol Kolín "A" 280 123 7 403 26
7 Vaněk Jakub TJ Sparta Kutná Hora 279 120 7 399 25
8 Kroupová Natálie TJ Sokol Kolín "B" 271 126 6 397 24
9 Kosina Vít TJ Sparta Kutná Hora 266 128 8 394 23
10 Polášek Lukáš KK Jiří Poděbrady 269 122 8 391 22
11 Drábek Miroslav TJ Sokol Benešov 278 113 7 391 21
12 Janda Adam TJ Sparta Kutná Hora 268 117 8 385 20
13 Kratochvíl Matyáš KK Jiří Poděbrady 278 98 14 376 19
14 Stárek Vojtěch TJ Sokol Kostelec n.Č.l. "A" 242 133 12 375 18
15 Šatava Martin TJ Sokol Kostelec n.Č.l. "A" 272 103 13 375 17
16 Bulíček Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 260 109 6 369 16
17 Kovaříková Karolína KK Kosmonosy 259 108 11 367 15
18 Molnárová Adéla KK Kosmonosy 280 86 15 366 14
19 Zvoníček Tomáš KK Jiří Poděbrady 261 102 10 363 13
20 Burocková Jana TJ Neratovice 266 96 11 362 12
21 Polách Patrik TJ Sokol Benešov 238 122 7 360 11
22 Dlouhá Lucie KK Kosmonosy 277 83 14 360 10
23 Kučera Lukáš TJ Sparta Kutná Hora 241 110 6 351 9
24 Řezáčová Magdalena TJ Neratovice 247 85 15 332 8
25 Sus Daniel TJ Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 252 68 24 320 7
26 Hřebejková Pavla TJ Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 238 77 18 315 6
27 Vachta Jakub TJ Sokol Kolín "B" 231 77 17 308 5
28 Sopr Ladislav TJ Sokol Brandýs n.L. 233 70 17 303 4
29 Šubotnik Daniel TJ Sokol Kostelec n.Č.l. "B" 219 66 29 285 3
30 Šarboch Jakub TJ Sokol Brandýs n.L. 213 42 28 255 2
31 Proplíková Barbora TJ Neratovice 171 68 29 239 1








Výsledky jednotlivců – 100HS po 6. turnaji
Pořadí Příjmení, Jméno Oddíl Prům T B

1. TICHÝ Jiří TJ Sokol Kolín 422 6/8 167

2. DRÁBEK Miroslav TJ Sokol Benešov 403 6/8 144

3. HETCL  Ladislav TJ Sokol Kolín 401 6/8 141

4. MATĚJČEK Patrik TJ Sokol Kostelec 394 6/8 133

5. TICHÁ Lada TJ Sokol Kolín 395 6/8 129

6. KOSINA Vít TJ Sparta Kutná Hora 388 6/8 126

7. ŠAFRÁNEK Jiří KK Jiří Poděbrady 401 5/8 123

8. HANUŠ Jaroslav TJ Sokol Kolín 381 6/8 118

9. ŠATAVA Martin TJ Sokol Kostelec 383 6/8 115

10. BULÍČEK Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 385 6/8 111

11. POLOÁČEK Lukáš KK Jiří Poděbrady 390 5/8 106

12. VANĚK Jakub TJ Sparta Kutná Hora 412 4/8 104

13. JANDA Adam TJ Sparta Kutná Hora 373 6/8 101

14. JÍROVEC Vít KK Jiří Poděbrady 421 3/8 87

15. DLOUHÁ Lucie KK Kosmonosy 389 4/8 85

16. BUROCKOVÁ Jana TJ Neratovice 373 5/8 83

17. MOLNÁROVÁ Adéla KK Kosmonosy 372 5/8 79

18. KOVAŘÍKOVÁ Karolína KK Kosmonosy 396 3/8 72

19. VACHTA Jakub TJ Sokol Kolín 359 5/8 68

20. KRUPKOVÁ Natálie TJ Sokol Kolín 362 5/8 66

21. KRATOCHVÍL Matyáš KK Jiří Poděbrady 371 4/8 65

22. STÁREK Vojtěch TJ Sokol Kostelec 355 6/8 65

23. ADAMEC Pavel KK Kosmonosy 390 3/8 63

24. SUS Daniel TJ Sokol Kostelec 346 6/8 56

25. NOVÁKOVÁ Tereza KK Kosmonosy 359 4/8 52

26. KUČERA Lukáš TJ Sparta Kutná Hora 344 5/8 52

27. ŘEZÁČOVÁ Magdaléna TJ Neratovice 350 5/8 42

28. ZLÁMALOVÁ Anna KK Kosmonosy 388 2/8 41

29. PETRÁŠ Michal KK Kosmonosy 379 2/8 35

30. ZVONÍČEK Tomáš KK Jiří Poděbrady 323 5/8 30

31. ŠUBOTNIK Daniel TJ Sokol Kostelec 320 5/8 30

32. MENSATORIS Jonatán TJ Sokol Kolín 371 2/8 29

33. BENEŠOVÁ Nikol  TJ Sokol Kostelec 384 1/8 21

34. MILÁČKOVÁ Nela KK Jiří Poděbrady 355 2/8 20

35. HORKOVÁ Denisa TJ Sokol Kostelec 337 2/8 19

36. POLÁCH Patrik TJ Sokol Benešov 359 2/8 18

37. SOPR Ladislav TJ Sokol Brandýs n/L 291 4/8 13

38. POKORNÝ MICHAL TJ Sokol Kostelec 273 4/8 11

39. HŘEBEJKOVÁ Pavla TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 299 2/8 7

40. TICHÝ Matěj TJ Sokol Benešov 297 2/8 7

41. VAINGÁTOVÁ Nikol TJ Benešov 289 1/8 5

42. PROPÍLKOVÁ Barbora TJ Neratovice 220 5/8 5

43. HOREK Tadeáš TJ Sokol Kostelec 287 1/8 4

44. ŠARBOCH Jakub TJ Sokol Brandýs n.L. 255 1/8 2









6. turnaj výsledky jednotlivců – 2 x 30 hodů do plných
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl 1.D 2.D CH C B
1. Kašparová Martina TJ Sparta Kutná Hora 169 165 0 334 9
2. Marunová Valérie TJ Sokol Kolín 176 140 1 316 8
3. Šafránek Ondřej KK Jiří Poděbrady 160 152 0 312 7
4. Dlouhá Adéla KK Kosmonosy 150 147 0 297 6
5. Zajíc Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 146 138 0 284 5
6. Brejcha Daniel TJ Sparta Kutná Hora 128 151 0 279 4
7. Pekař Tomáš TJ Sokol Kolín 143 111 5 254 3
8. Pokorný Alex TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 121 122 8 243 2
9. Šubotnik Ondřej TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 104 121 7 225 1
Výsledky jednotlivců – 2 x 30 hodů do plných po 6. turnaj
Pořadí Příjmení, Jméno Oddíl Prům T B

1. ZAJÍC Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 299 6/8 50

2. BREJCHA Daniel TJ Sparta Kutná Hora 320 5/8 43

3. MARUNOVÁ Valérie TJ Sokol Kolín 286 6/8 41

4. KAŠPAROVÁ Martina  TJ Sparta Kutná Hora 306 4/8 36

5. ŠAFRÁNEK Ondřej KK Jiří Poděbrady 305 4/8 36

6. LIŠKA Jakub TJ Sokol Kostelec 285 5/8 33

7. PEKAŘ Tomáš TJ Sokol Kolín 255 6/8 23

8. TICHÝ Lukáš TJ Sokol Benešov 257 4/8 19

9. ŠUBOTNIK Ondřej TJ Sokol Kostelec 243 5/8 14

10. DLOUHÁ Adéla KK Kosmonosy 232 4/8 13

11. MARTÍNKOVÁ Lucie KK Jiří Poděbrady 263 2/8 12

12. POKORNÝ Alex TJ Sokol Kostelec 223 4/8 7

N. ŠARBOCH Jakub - starší hráč TJ Sokol Brandýs 206 4/8 5




7. kolo se uskuteční v Benešově v neděli dne 25.3.2018


Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis     Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců  
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaj)



   Soupiska

- Karel DRÁBEK - vedoucí družstva (nehrající)

Drábek Miroslav
Polách Patrik
Vaingátová Nikola
Tichý Lukáš
Tichý Matěj




vytvořil  Petr Seifert