st

Kontakt: benesov.kuzelky@seznam.cz  
TJVítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

   Aktuality | Turnaje | Historie | Habaďůra | Plán využití kuželnyOddílové info | Diskuse

  » Družstvo "A"
  » Družstvo "B"
  » Družstvo "C"  
  » Družstvo "D"
  » Dorost
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz


   DRUŽSTVO Dorost - KP dorostu


Pohár mládeže (družstev) - 4. kolo


Družstvo: TJ Sokol Kolín A
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
1 23037 Hanuš Jaroslav 256 104 360 11 6
22747 Tichý Jiří 279 131 410 3
23621 Hetcl Ladislav 257 130 387 3
Celkem 792 365 1157 17
Družstvo: KK Jiří Poděbrady    
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
5 23856 Kratochvíl Matyáš 258 88 346 12 2
24203 Poláček Lukáš 237 103 340 8
23147 Šafránek Jiří 251 117 368 6
Celkem 746 308 1054 26
Družstvo: TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
3 23669 Šatava Martin 269 127 396 12 4
22993 Matějček Patrik 256 105 361 15
24952 Stárek Vojtěch 258 76 334 18
Celkem 783 308 1091 45
Družstvo: TJ Sparta Kutná Hora A
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
2 21945 Kosina Vít 252 117 369 7 5
23976 Janda Adam 271 107 378 9
23977 Bulíček Vojtěch 248 107 355 9
Celkem 771 331 1102 25
Družstvo: TJ Sokol Kolín B
Pořadí Reg.čislo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
4 23355 Tichá Lada 260 113 373 6 3
23789 Mensatoris Jonatán 255 119 374 9
24309 Krupková Natálie 248 95 343 13
Celkem 763 327 1090 28
TJ Neratovice
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
6 25295 Propílková Barbora 170 52 222 33 1
23957 Burocková Jana 277 111 388 9
24603 Řezáčová Magdaléna 238 131 369 8
Celkem 685 294 979 50


Tabulka po 4. turnaji

Družstvo Průměr Zápasy Body
1. TJ Sokol Kolín A 1199,5 4/8 31
2. TJ Sparta Kutná Hora A 1145,5 4/8 26
3. TJ Sokol Kostelec nČl A 1127,8 4/8 24
4. KK Kosmonosy A 1164,3 3/8 22
5. KK Jiří Poděbrady 1167 3/8 20
6. TJ Sokol Kolín B 1099,5 4/8 17
7. KK Kosmonosy B 1145 2/8 11
8. TJ Sokol Kostelec nČl B 1019,3 3/8 10
9. TJ Sokol Benešov  1042 2/8 7
10. TJ Neratovice  933,8 4/8 5
11. TJ Sokol Kostelec nČl C 897 1/83 2
12. TJ Sparta Kutná Hora B 800 1/83 1

4. turnaj výsledky jednotlivců – 100HS
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl P D CH CC B
1 Drábek Miroslav TJ Sokol Benešov  261 151 5 412 22
2 Tichý Jiří TJ Sokol Kolín  279 131 3 410 21
3 Šatava Martin TJ Sokol Kostelec n.Č.l.  269 127 12 396 20
4 Burocková Jana TJ Neratovice 277 111 9 388 19
5 Hetcl Ladislav TJ Sokol Kolín  257 130 3 387 18
6 Janda Adam TJ Sparta Kutná Hora 271 107 9 378 17
7 Mensatoris Jonatán TJ Sokol Kolín  255 119 9 374 16
8 Tichá Lada TJ Sokol Kolín  260 113 6 373 15
9 Řezáčová Magdaléna TJ Neratovice 238 131 8 369 14
10 Kosina Vít TJ Sparta Kutná Hora 252 117 7 369 13
11 Šafránek Jiří KK Jiří Poděbrady 251 117 6 368 12
12 Matějček Patrik TJ Sokol Kostelec n.Č.l.  256 105 15 361 11
13 Hanuš Jaroslav TJ Sokol Kolín  256 104 11 360 10
14 Bulíček Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 248 107 9 355 9
15 Kratochvíl Matyáš KK Jiří Poděbrady 258 88 12 346 8
16 Krupková Natálie TJ Sokol Kolín  248 95 13 343 7
17 Poláček Lukáš KK Jiří Poděbrady 237 103 8 340 6
18 Stárek Vojtěch TJ Sokol Kostelec n.Č.l.  258 76 18 334 5
20 Zvoníček Tomáš KK Jiří Poděbrady 215 106 9
321 4
20Kučera LukášTJ Sparta Kutná Hora23879173173
21Sus DanielTJ Sokol Kostelec n.Č.l. 23679173152
22Propílková BarboraTJ Neratovice17052332221
Výsledky jednotlivců – 100HS po 4. turnaji

Pořadí Příjmení, Jméno Oddíl Prům Turn Body

1. TICHÝ Jiří TJ Sokol Kolín 421 4/8 109

2. DRÁBEK Miroslav TJ Sokol Benešov 408 4/8 100

3. HETCL  Ladislav TJ Sokol Kolín 402 4/8 93

4. MATĚJČEK Patrik TJ Sokol Kostelec 394 4/8 89

5. BULÍČEK Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 394 4/8 84

6. ŠATAVA Martin TJ Sokol Kostelec 385 4/8 79

7. KOSINA Vít TJ Sparta Kutná Hora 383 4/8 79

8. HANUŠ Jaroslav TJ Sokol Kolín 377 4/8 75

9. TICHÁ Lada TJ Sokol Kolín 382 4/8 71

10. BUROCKOVÁ Jana TJ Neratovice 376 4/8 71

11. VANĚK Jakub TJ Sparta Kutná Hora 438 2/8 64

12. POLOÁČEK Lukáš KK Jiří Poděbrady 390 3/8 64

13. ŠAFRÁNEK Jiří KK Jiří Poděbrady 388 3/8 64

14. ADAMEC Pavel KK Kosmonosy 390 3/8 63

15. JANDA Adam TJ Sparta Kutná Hora 369 4/8 63

16. DLOUHÁ Lucie KK Kosmonosy 410 2/8 59

17. JÍROVEC Vít KK Jiří Poděbrady 410 2/8 56

18. MOLNÁROVÁ Adéla KK Kosmonosy 376 3/8 53

19. NOVÁKOVÁ Tereza KK Kosmonosy 358 3/8 42

20. KRUPKOVÁ Natálie TJ Sokol Kolín 354 4/8 42

21. ZLÁMALOVÁ Anna KK Kosmonosy 388 2/8 41

22. SUS Daniel TJ Sokol Kostelec 349 4/8 40

23. STÁREK Vojtěch TJ Sokol Kostelec 349 4/8 39

24. VACHTA Jakub TJ Sokol Kolín 360 3/8 37

25. KOVAŘÍKOVÁ Karolína KK Kosmonosy 430 1/8 35

26. PETRÁŠ Michal KK Kosmonosy 379 2/8 35

27. ŘEZÁČOVÁ Magdaléna TJ Neratovice 354 3/8 28

28. ŠUBOTNIK Daniel TJ Sokol Kostelec 342 3/8 25

29. BENEŠOVÁ Nikol  TJ Sokol Kostelec 384 1/8 21

30. KRATOCHVÍL Matyáš KK Jiří Poděbrady 352 2/8 21

31. MILÁČKOVÁ Nela KK Jiří Poděbrady 355 2/8 20

32. HORKOVÁ Denisa TJ Sokol Kostelec 337 2/8 19

33. MENSATORIS Jonatán TJ Sokol Kolín 374 1/8 16

34. KUČERA Lukáš TJ Sparta Kutná Hora 320 3/8 16

35. ZVONÍČEK Tomáš KK Jiří Poděbrady 309 3/8 12

36. POKORNÝ MICHAL TJ Sokol Kostelec 266 3/8 8

37. TICHÝ Matěj TJ Sokol Benešov 297 2/8 7

38. VAINGÁTOVÁ Nikol TJ Benešov 289 1/8 5

39. SOPR Ladislav TJ Sokol Brandýs n/L 270 2/8 5

40. HOREK Tadeáš TJ Sokol Kostelec 287 1/8 4

41. PROPÍLKOVÁ Barbora TJ Neratovice 215 4/8 4









4. turnaj výsledky jednotlivců – 2 x 30 hodů do plných
Pořadí Příjmení a jméno Oddíl 1.dr 2.dr CH CC B
1. Brejcha Daniel TJ Sparta Kutná Hora 172 152 1 324 10
2. Šafránek Ondřej KK Jiří Poděbrady 151 136 0 287 9
3. Zajíc Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 145 136 0 281 8
4. Kašparová Martina TJ Sparta Kutná Hora 122 148 0 270 7
5. Tichý Lukáš TJ Sokol Benešov 125 142 0 267 6
6. Liška Jakub TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 132 129 0 261 5
7. Marunová Valérie TJ Sokol Kolín 126 105 2 231 4
8. Šubotník Ondřej TJ Sokol Kostelec n.Č.l. 117 103 7 220 3
9. Pekař Tomáš TJ Sokol Kolín 100 114 4 214 2
10. Šarboch Jakub - starší hráč TJ Sokol Brandýs n. L. 100 107 7 207 1








Výsledky jednotlivců – 2 x 30 hodů do plných po 4. turnaji

Pořadí Příjmení, Jméno Oddíl Prům Turn Body

1. ZAJÍC Vojtěch TJ Sparta Kutná Hora 302 4/8 39

2. BREJCHA Daniel TJ Sparta Kutná Hora 326 3/8 29

3. LIŠKA Jakub TJ Sokol Kostelec 282 4/8 28

4. MARUNOVÁ Valérie TJ Sokol Kolín 272 4/8 25

5. Šafránek Ondřej KK Jiří Poděbrady 298 2/8 20

6. Kašparová Martina  TJ Sparta Kutná Hora 290 2/8 20

7. TICHÝ Lukáš TJ Sokol Benešov 257 4/8 19

8. PEKAŘ Tomáš TJ Sokol Kolín 251 4/8 17

9. MARTÍNKOVÁ Lucie KK Jiří Poděbrady 263 2/8 12

10. ŠUBOTNIK Ondřej TJ Sokol Kostelec 232 3/8 9

11. DLOUHÁ Adéla KK Kosmonosy 211 3/8 7

N ŠARBOCH Jakub - starší hráč TJ Sokol Brandýs 205 3/8 4

12. POKORNÝ Alex TJ Sokol Kostelec 195 2/8 3



5. kolo se uskuteční v Kolíně v neděli dne 14.1.2018


Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis     Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců  
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaj)



   Soupiska

- Karel DRÁBEK - vedoucí družstva (nehrající)

Drábek Miroslav
Polách Patrik
Vaingátová Nikola
Tichý Lukáš
Tichý Matěj




vytvořil  Petr Seifert