st

Kontakt: benesov.kuzelky@seznam.cz  
TJVítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

   Aktuality | Turnaje | Historie | Habaďůra | Plán využití kuželnyOddílové info | Diskuse

  » Družstvo "A"
  » Družstvo "B"
  » Družstvo "C"  
  » Družstvo "D"
  » Dorost
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz


   DRUŽSTVO Dorost - KP dorostu


Pohár mládeže (družstev) - 6. kolo


 Družstvo: TJ SOKOL Kolín "A"          
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
1 22747 Tichý Jiří 269 125 394 8 7
  23037 Hanuš Jaroslav 275 130 405 10  
  23621 Hetcl Ladislav 284 100 384 11  
  Celkem   828 355 1183 29  
 Družstvo: TJ SOKOL Kostelec nad Černými lesy "A"      
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
2 22993 Matějček Patrik 271 131 402 9 6
  21814 Novák David 284 125 409 7  
  23669 Šatava Martin 262 104 366 14  
  Celkem   817 360 1177 30  
 Družstvo: KK Jiří Poděbrady          
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
3 23147 Šafránek Jiří 281 116 397 10 5
  24203 Poláček Lukáš 284 124 408 8  
  23856 Kratochvíl Matyáš 280 80 360 16  
  Celkem   845 320 1165 34  
 Družstvo: KK Kosmonosy          
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
4 24006 Nováková Tereza 250 76 326 21 4
  22118 Jadlovská Viktoria 276 122 398 7  
  22495 Kovaříková Karolína 275 108 383 9  
  Celkem   801 306 1107 37  
 Družstvo: TJ Sokol Benešov          
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
5 23855 Polách Patrik 263 92 355 17 3
  23108 Drábek Miroslav 267 168 435 3  
  24171 Šubotník Daniel 238 77 315 19  
  Celkem   768 337 1105 39  
 Družstvo: TJ SOKOL Kolín "B"          
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
6 23355 Tichá Lada 262 107 369 11 2
  24303 Krupková Natálie 274 104 378 10  
          0    
  Celkem   536 211 747 21  
 Družstvo: TJ Sokol Brandýs nad Labem       
Pořadí Reg.číslo Příjmení, jméno Plné Dorážka Celkem Chyby Body
7 24283 Vágner Tomáš 161 42 203 38 1
  24285 Holub Matyáš Matěj 191 46 237 29  
          0    
  Celkem   352 88 440 67  

Kompletní výsledky zde

Tabulka

Družstvo Průměr Zápasy Body
1. KK Jiří Poděbrady 1220,3 06.8 39
2. TJ Sokol Kolín A 1194,2 06.8 37
3. TJ Sokol Kostelec nČl A 1161,3 06.8 31
4. KK Kosmonosy 1101,3 06.8 22
5. TJ Sokol Kolín B 942,6 05.8 16
6. TJ Sokol Benešov  1110,8 05.8 15
7. TJ Sparta Kutná Hora 956,3 03.8 10
8. TJ Sokol Kostelec nČl B 892,8 05.8 6
9. TJ Sokol Brandýs n/Labem 440 01.8 1


1Termíny turnajů SP mládeže  2016 - 2017
     
1. turnaj  - neděle 25. 9. 2016 od 9:00 hodin - Sparta Kutná Hora 
kontaktní osoba: Jiří HALFAR, mob.:  603 255 914, e-mail: jiri.halfar@seznam.cz
     
2. turnaj  - neděle 16. 10. 2016 od 9:00 hodin - KK Jiří Poděbrady 
kontaktní osoba: Václav ANDĚL, mob.: 607 203 360, e-mail: vaclavandel@seznam.cz
     
3. turnaj  - neděle 6. 11. 2016 od 9:00 hodin - TJ Sokol Kostelec nad Černými Lesy 
kontaktní osoby: Jan LEINWEBER, Antonín ZEMAN, mob.: 776 763 467, 607 791 704, e-mail: zeman.a@seznam.cz
     
4. turnaj  - neděle 27. 11. 2016 od 9:00 hodin - TJ Neratovice 
kontaktní osoba: Josef VACEK, mob.: 731 812 056, e-mail: jovakost@seznam.cz
     
5. turnaj  - neděle 22. 1. 2017 od 9:00 hodin - TJ Sokol Kolín 
kontaktní osoby: M.MORAVCOVÁ, D. MIERVA, mob.: 724 125 091 / 733 770 725, e-mail: michalka-m@seznam.cz, dalibor.mierva@seznam.cz
     
6. turnaj  - neděle 19. 2. 2017 od 9:00 hodin - TJ Brandýs nad Labem 
kontaktní osoby: Pavel Kotek, Miloslav Rychecký, mob.: 722 680 474, e-mail: kk.brandys@seznam.cz, rychetskym@seznam.cz
     
7. turnaj  - neděle 19. 3. 2017 od 9:00 hodin - TJ Sokol Benešov 
kontaktní osoba: Jitka DRÁBKOVÁ, mob.: 606 719 125, e-mail: drabci@gmail.cz
      


8. turnaj (finále) - neděle 9. 4. 2017 od 9:00 hodin - KK Kosmonosy 
kontaktní osoba: Tomáš VÍT, mob.: 605 524 124, e-mail: tomik.vit@sezman.cz



Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis     Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců  
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaj)



   Soupiska

- Karel DRÁBEK - vedoucí družstva (nehrající)

Drábek Miroslav
Scheibingerová Anna
Lán Michal




vytvořil  Petr Seifert