Kontakt: benesov.kuzelky@seznam.cz  
TJVítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

  Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A" - III. KLM B
  » Družstvo "B" - divize AS
  » Družstvo "C" - I. KP  
  » Družstvo "D" - II. KP
  » Dorost - I.KLD A
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz


    DRUŽSTVO C - Krajský přebor I

18. kolo

TJ Sokol Červené Pečky 2551 8:0 2325 TJ Sokol Benešov C


(10:2)

DVOŘÁK Karel 415 2:0 395 DRÁBEK Miroslav
PLEŠINGR Jiří 415 2:0 380 LUKŠAN František
KUMSTÁT Jan 446 1:1 421 ŠOBÍŠEK Václav
KOŘÍNEK Pavel 410 1:1 369 ŽEBRAKOVSKÝ Ladislav
HIETENBAL Pavel 413 2:0 378 MATOUŠEK Josef
SMRČEK Antonín 452 2:0 382 DRÁBKOVÁ Jitka

Zápasy kola:
TJ Sokol Červené Pečky -  TJ Sokol Benešov C 8:0 2551-2325 (10:2)
TJ Kovohutě Příbram -  TJ Sparta Kutná Hora B 6:2 2388-2267 (9:3)
KK Kosmonosy -  Spartak Vlašim B 5:3 2466-2458 (6,5:5,5)
Spartak Vlašim A -  TJ Sokol Kostelec nad Č. l. A 8:0 2577-2351 (10:2)
TJ Sokol Tehovec B -  KK SDS Sadská 4:4 2443-2443 (6:6)

Tabulka:
1. Spartak Vlašim A 18 16 0 2 98,0:46,0 121,0:95,0 2513 32
2. Spartak Vlašim B 18 12 2 4 90,0:54,0 117,0:99,0 2456 26
3. KK Kosmonosy  18 12 1 5 86,0:58,0 115,0:101,0 2480 25
4. KK SDS Sadská  18 8 2 8 76,0:68,0 113,5:102,5 2492 18
5. TJ Sokol Červené Pečky  18 8 2 8 73,0:71,0 114,0:102,0 2476 18
6. TJ Sokol Benešov C 18 8 1 9 64,0:80,0 98,5:117,5 2421 17
7. TJ Sokol Kostelec nad Č. l. A 18 7 2 9 64,0:80,0 100,0:116,0 2415 16
8. TJ Sparta Kutná Hora B 18 6 0 12 64,5:79,5 103,5:112,5 2410 12
9. TJ Sokol Tehovec B 18 3 2 13 53,5:90,5 100,5:115,5 2418 8
10. TJ Kovohutě Příbram  18 4 0 14 51,0:93,0 97,0:119,0 2408 8


Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis      Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaje)  
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  LOS  2016-2017 Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) ROZPIS SOUTEŽE 2016-2017

Soupiska

      Jitka DRÁBKOVÁ                Karel Drábek             Ladislav Žebrakovský
       Vedoucí družstva                     
  Jitka DRÁBKOVÁ    Karel Drábek   Ladislav Žebrakovský      

   
       Josef MATOUŠEK              František LUKŠAN               Michal Vyskočil
    Josef MATOUŠEK         František LUKŠAN              Václav Šobíšek
              
            Luboš Brabec

          
Václav Šobíšek



 

     










vytvořil  Petr Seifert