Kontakt: benesov.kuzelky@seznam.cz  
TJVítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

  Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A" - III. KLM B
  » Družstvo "B" - divize AS
  » Družstvo "C" - I. KP  
  » Družstvo "D" - II. KP
  » Dorost - I.KLD A
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz


    DRUŽSTVO C - Krajský přebor I

18. kolo

TJ Sokol Benešov C 2542 5:3 2502 TJ Sokol Kostelec n. Č. l. A


(7:5)

DRÁBEK Karel 439 0:2 457 NOVÁK David
KALOUS Ladislav 462 2:0 440 BRACHOVEC Michal
DRÁBKOVÁ Jitka 440 2:0 373 PLATIL Jan (*)
ŽEBRAKOVSKÝ Ladislav 400 1:1 417 ŠPLÍCHAL Miroslav
HAŠEK Karel 382 0:2 421 SOUKENKOVÁ Jaroslava
MATOUŠEK Josef 419 2:0 394 BUDSKÝ Miloslav





střídání: od 56. hodu: PLATIL Jan + ZEMAN Antonín

Zápasy kola:
TJ Sparta Kutná Hora B -  Spartak Vlašim B 2:6 2505-2578 (5:7)
TJ Sokol Tehovec B -  KK SDS Sadská B 2:6 2477-2507 (3,5:8,5)
TJ Kovohutě Příbram B -  KK Jiří Poděbrady B 2:6 2355-2404 (4,5:7,5)
TJ Sokol Benešov C -  TJ Sokol Kostelec n. Č. L. A 5:3 2542-2502 (7:5)
TJ Sokol Červené Pečky -  volno



Tabulka:
1. KK Jiří Poděbrady B 16 13 1 2 90,0:38,0 113,5:78,5 2529 27
2. KK SDS Sadská B 16 11 2 3 75,5:52,5 111,5:80,5 2489 24
3. TJ Sokol Červené Pečky  16 9 4 3 79,0:49,0 101,0:91,0 2481 22
4. Spartak Vlašim B 16 7 4 5 67,0:61,0 101,0:91,0 2454 18
5. TJ Sokol Tehovec B 16 6 3 7 58,0:70,0 91,0:101,0 2450 15
6. TJ Kovohutě Příbram B 16 6 1 9 57,5:70,5 90,0:102,0 2391 13
7. TJ Sokol Kostelec n. Č. l. A 16 5 2 9 58,0:70,0 98,5:93,5 2422 12
8. TJ Sokol Benešov C 16 3 1 12 44,5:83,5 75,5:116,5 2409 7
9. TJ Sparta Kutná Hora B 16 3 0 13 46,5:81,5 82,0:110,0 2435 6


Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis      Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaje)  
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  LOS  2016-2017 Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) ROZPIS SOUTEŽE 2016-2017

Soupiska

       Jitka DRÁBKOVÁ             Karel Drábek        Ladislav Žebrakovský
       Vedoucí družstva                     
    Jitka DRÁBKOVÁ   Karel Drábek   Ladislav Žebrakovský      

   
     Josef MATOUŠEK       František LUKŠAN     Václav ŠOBÍŠEK
    Josef MATOUŠEK    František LUKŠAN    Václav Šobíšek
              
         Ladislav KALOUS

        
Ladislav KALOUS



 

     










vytvořil  Petr Seifert