Kontakt: benesov-kuzelky@seznam.cz  
TJVítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

  Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A" - III. KLM B
  » Družstvo "B" - divize AS
  » Družstvo "C" - I. KP
  » Družstvo "D" - II. KP
  » Dorost - KP
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz


        DRUŽSTVO B - divize AS


15. kolo

Slovo vedoucího soutěže:
Zajímavé střetnutí se odehrálo na Meteoru, kde hostoval Sokol Benešov B. Rozdíly v jednotlivých duelech nebyly nijak těsné, zato celkový součet měla obě družstva shodný, což nebývá tak často. Hosté dokázali využít slabšího výsledku domácích a odvážejí z Meteoru bod za remízu, i když podle vývoje hry poslední dvojice nebyli daleko k oběma.

 SK Meteor Praha  2568 4:4 2568 TJ Sokol Benešov B
Ivana Vlková 449  2:0  423 Michal Vyskočil
Jindřich Sahula 413  1:1  431 Dušan Dvořák
Pavel Plachý 439  1:1  427 Antonín Šostý
Martin Boháč 422  1:1  456 Luboš Brabec
Ladislav Zahrádka 403  1:1  410 Petr Brabenec
Milan Mikulášek 442  1:1  421 Jiří Kočí

Zápasy kola
KK Slavia Praha - KK Konstruktiva Praha A 5:3 2608:2574 (6.0:6.0) 15.1.
SK Meteor Praha  - TJ Sokol Benešov B 4:4 2568:2568 (7.0:5.0) 16.1.
KK Konstruktiva Pha B - TJ Praga Praha  3:5 2542:2565 (7.0:5.0) 16.1.
TJ AŠ Mladá Boleslav - PSK Union Praha  4:4 2325:2337 (7.0:5.0) 18.1.
TJ Sparta Kutná Hora B - KK Jiří Poděbrady B 7:1 2760:2680 (6.5:5.5) 18.1.
TJ Neratovice - SC Olympia Radotín 4:4 2544:2512 (5.0:7.0) 18.1.
TJ Sokol Brandýs n. L. - KK Slavoj Praha B 5:3 2544:2517 (5.0:7.0) 18.1.

Tabulka:
1. KK Konstruktiva Praha A 15 12 0 3 81.5 : 38.5  111.5 : 68.5  2645 24
2. KK Slavia Praha 15 9 3 3 74.0 : 46.0  93.0 : 87.0  2559 21
3. SK Meteor Praha 15 9 1 5 70.0 : 50.0  98.0 : 82.0  2575 19
4. KK Konstruktiva Praha B 15 8 2 5 72.0 : 48.0  106.5 : 73.5  2545 18
5. TJ Neratovice 15 8 1 6 64.5 : 55.5  98.5 : 81.5  2543 17
6. TJ Sokol Benešov B 15 7 3 5 60.0 : 60.0  92.5 : 87.5  2539 17
7. TJ AŠ Mladá Boleslav 15 7 2 6 64.0 : 56.0  91.5 : 88.5  2533 16
8. TJ Praga Praha 15 7 1 7 58.0 : 62.0  86.0 : 94.0  2557 15
9. PSK Union Praha 15 6 2 7 55.5 : 64.5  86.5 : 93.5  2487 14
10. KK Slavoj Praha B 15 4 4 7 57.0 : 63.0  85.5 : 94.5  2516 12
11. SC Olympia Radotín 15 5 1 9 51.0 : 69.0  79.0 : 101.0  2490 11
12. TJ Sokol Brandýs n. L. 15 4 2 9 48.0 : 72.0  74.0 : 106.0  2530 10
13. TJ Sparta Kutná Hora B 15 4 1 10 46.0 : 74.0  76.0 : 104.0  2484 9
14. KK Jiří Poděbrady B 15 3 1 11 38.5 : 81.5  81.5 : 98.5  2494 7

Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis      Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  Zpravodaj            
 Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) LOS 2018-2019


Soupiska

            
                    ČERV Mark                Dušan DVOŘÁK             Jiří KOČÍ
         Marek Červ    Dušan DVOŘÁK    Jiří KOČÍ

               Karel HAŠEK                 Antonín ŠOSTÝ                Luboš BRABEC                  
       Karel Hašek   Antonín ŠOSTÝ    Luboš BRABEC

           Vyskočil MICHAL            Petr BRABENEC ml.

       Vyskočil MICHAL   Petr BRABENEC ml.
  
      
 
 




vytvořil  Petr Seifert