Kontakt: benesov-kuzelky@seznam.cz  
Vítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

 Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A" - III. KLM A
  » Družstvo "B" - divize AS
  » Družstvo "C" - I. KP
  » Družstvo "D" - II. KP
  » Dorost - KP
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svazMarek Červ

 
         DRUŽSTVO A - III KLM-A

20. kolo

Slovo vedoucího soutěže:
Všechny tajenky soutěže jsou po dvacátém kole rozluštěny. Do vyšší soutěže postupují Loučovice a minimálně na rok ji opouštějí celky Slavoje Plzeň a SKK Karlovy Vary. Rozhodly o tom výhry Loučovic nad Kadaní, Aše nad Škodou Plzeň, Blatné nad Slavojem a jediná výhra hostí v podání Příbrami na drahách SKK. V zápasech v Dobřanech a Českých Budějovicích vládli domácí borci. A tak závěr ročníku se již v poklidu ponese pouze v soubojích o umístění mezi druhou a desátou příčkou.
 
TJ Lokomotiva České Budějovice 3169 6:2 3027 TJ Sokol Benešov


(16:8)

VOLTR Martin 566 3:1 501 ČERV Marek
VONDRUŠ Bedřich 508 3:1 476 DVOŘÁK Dušan
ČERNÝ Pavel 544 4:0 492 JANUŠ Ivan
REBAN Tomáš 500 2:2 533 SVOBODA Tomáš
REBAN Jiří 504 1:3 508 KOČÍ Lukáš
KAMIŠ Zdeněk 547 3:1 517 ŠOSTÝ Miroslav

Zápasy kola
TJ Blatná -  TJ Slavoj Plzeň 7:1 3153-3021 (16,5:7,5)
TJ Lokomotiva České Budějovice -  TJ Sokol Benešov 6:2 3169-3027 (16:8)
CB Dobřany B -  TJ VTŽ Chomutov 7:1 3601-3409 (15:9)
Vltavan Loučovice -  TJ Elektrárny Kadaň 5,5:2,5 3048-2992 (15:9)
Kuželky Aš -  SK Škoda VS Plzeň 5:3 3278-3195 (12,5:11,5)
SKK Karlovy Vary -  TJ Kovohutě Příbram 2:6 3143-3225 (9,5:14,5)

Tabulka:
1. Vltavan Loučovice  20 17 0 3 111,5:48,5 283,5:196,5 3204 34
2. TJ Lokomotiva České Budějovice  19 13 1 5 96,0:56,0 265,0:191,0 3210 27
3. TJ Elektrárny Kadaň  20 13 0 7 97,5:62,5 262,0:218,0 3186 26
4. CB Dobřany B 19 12 1 6 84,0:68,0 239,5:216,5 3145 25
5. TJ VTŽ Chomutov  20 10 2 8 87,0:73,0 246,0:234,0 3149 22
6. TJ Sokol Benešov  20 10 1 9 81,0:79,0 240,0:240,0 3156 21
7. TJ Blatná  20 7 3 10 72,0:88,0 238,0:242,0 3142 17
8. SK Škoda VS Plzeň  20 7 3 10 67,0:93,0 216,0:264,0 3141 17
9. TJ Kovohutě Příbram  20 7 2 11 76,0:84,0 242,0:238,0 3160 16
10. Kuželky Aš  20 6 3 11 71,0:89,0 216,5:263,5 3153 15
11. TJ Slavoj Plzeň  20 5 0 15 56,0:104,0 202,5:277,5 3094 10
12. SKK Karlovy Vary  20 4 0 16 53,0:107,0 205,0:275,0 3131 8

Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Zápis      Dokument aplikace Microsoft Word (.doc) Výsledky jednotlivců
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  (Zpravodaj)
Dokument aplikace Microsoft Word (.doc)  LOS 2016-2017

  Soupiska 

       Dvořák Dušan                                     
    Vedoucí družstva          Lukáš KOČÍ                      Ivan JANUŠ 
    Dušan DVOŘÁK   Lukáš KOČÍ    Ivan JANUŠ
  :
        Šostý Miroslav              Tomáš SVOBODA                 Petr ČERV           
   Miroslav Šostý   Tomáš Svoboda    Petr Červ

        
  
  


Vytvořil Petr Seifert