Kontakt: benesov.kuzelky@seznam.cz  
Vítejte na webu TJ Sokol Benešov oddíl Kuželky
Přijďte si k nám zaházet ;) 

Aktuality | O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA | Plán činnosti | Historie | Habaďůra | Ostatní | Diskuse

  » Družstvo "A"
  » Ženy 
  » Družstvo "B"
  » Družstvo "C"
  » Družstvo "D"
  » Dorost
  » Rekordy Kuželny

  Další odkazy:
  » Město Benešov
  » ČKA
  » Středočeský kuželkářský svaz



      TURNAJ DVOJIC O POHÁR MĚSTA BENEŠOVA 2018
11.ročník turnaje dvojic na 2 x 120 HS, který je kvalifikačním turnajem na MČR dvojic

VŠEOBECNÁ  USTANOVENÍ

KONEČNÉ VÝSLEDKY

Tabulka obsazenosti
11. ročník poháru města Benešov 2018
sobota - 25.08.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
9:00        
10:00 SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha
11:00 SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha SK Žižkov Praha
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00 Strnad Strnad Strnad Strnad
17:00        
18:00        
19:00        
20:00        
neděle - 26.08.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
9:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00  Kostelec n.Č/L
Kostelec n.Č/L
Kostelec n.Č/L
Kostelec n.Č/L
16:00        
17:00  Mašková  Mašková    
18:00        
19:00        
20:00        
pondělí - 27.08.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
17:00  Chlumská  Chlumská  Chlumská  Chlumská
18:00  Tehovec  Tehovec  Tehovec  Tehovec
19:00  Tehovec  Tehovec  Tehovec  Tehovec
20:00  Stašák  Burger  Vymazal  Zahrádka
úterý - 28.08.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
17:00 Sýkorová Kotorová Sýkorová Takáčová
18:00  Valter  Vesecký  Kuděj  Vesecký
19:00 Hrstka Hrstka Hrstka Hrstka
20:00


 
středa - 29.08.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
16:00  Endršt  Endršt  Endršt  Endršt
17:00




18:00        
19:00        
20:00        
čtvrtek - 30.08.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
17:00        
18:00  Zahrádka  Vlková    
19:00        
20:00        
pátek - 31.08.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
17:00  Takáčová  Takáčová    
18:00  US Praha  US Praha  US Praha  US Praha
19:00        
20:00  Bohumín  Bohumín  Bohumín  Bohumín
sobota - 01.09.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
9:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
20:00        
neděle - 02.09.2018
čas Dráha č. 1 Dráha č. 2 Dráha č. 3 Dráha č. 4
9:00        
10:00        
11:00  Sokol Machová  Sokol Machová    
12:00        
13:00        
14:00        
15:00  Tehovec  Tehovec  Tehovec  Tehovec
16:00  Tehovec  Tehovec    
17:00  Takáčová
 Takáčová
 Wrzecionko  Pleticha
18:00        
19:00        
20:00        




vytvořil Petr Seifert